Terapia Radiofalowa Ukierunkowana

Fale o częstotliwości radiowej

TR-Therapy pozwala  na selektywne przegrzanie tkanek dzięki wykorzystaniu fal o częstotliwości radiowej. Najczęstsze zastosowania ma w terapii  trwałych przykurczy mięśniowych, eliminacji punktów spustowych , schorzeniach mięśni oraz ścięgien, dolegliwości ze strony kręgosłupa, zarówno szyjnego, jak i piersiowego oraz lędźwiowo-krzyżowego. Ponadto terapia ta doskonale sprawdza się w przypadku urazów i związanych z nimi obrzęków. Połączenie umiejętności manualnych terapeuty z terapią radiofalową czyni taką formę terapii nowoczesną i kompleksową, zapewniając jednocześnie natychmiastowe rezultaty.

Jakie działanie ma radioterapia?

Działanie ukierunkowane sprawia, że włókna mięśniowe natychmiast sie rozluźniają poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, które następuje już w trakcie zabiegu i wspiera dodatkowo tkanki w większe zaopatrzenie w substancje odżywcze.

Dzięki temu tkanki szybciej sie regenerują, co jest naturalnym rezultatem terapii. Zwiększone ukrwienie i powiększenie ścian tętniczek  prowadzi do lepszego przepływu limfy oraz zmniejszenia obrzęków oraz bólu.

  • Dolegliwości bólowe kręgosłupa
  • Zespół ciasnoty podbarkowej
  • Bark Zamrożony
  • Choroba nowotworowa
  • Rozrusznik Serca
  • Ciąża

Zobacz również:

Głęboka stymulacja kawitacyjna:  terapia Sirio to połączenie zjawiska stabilnej kawitacji oraz efektu termicznego – czytaj więcej…

Stymulacja elektromagnetyczna:  nowoczesna terapia głębokiej stymulacji elektromagnetycznej Salus Talent – czytaj więcej…

Call Now Button
T
Centrum Rehabilitacji Eskulap