O nas

Po niemal dwóch latach działalności Szpitala Eskulap w Osielsku zapadła decyzja dotycząca rozszerzenia działalności o dodatkowe usługi. Nasze Centrum Rehabilitacji to nie tylko gabinety zabiegowe i standardowe procedury. Myśląc przyszłościowo wyposażyliśmy nasz oddział w najnowocześniejsze urządzenia oraz ułożyliśmy profesjonalne programy terapeutyczne, które spełniają najwyższe standardy i wymagania.

Indywidualne podejście do każdego pacjenta, rzetelna i kompleksowa obsługa oraz kadra z bardzo bogatym doświadczeniem stanowią naszą wizytówkę i wyróżniają nas pod względem jakości nie tylko na mapie regionu, ale również całej Polski.

Oferujemy programy profilaktyczne dla osób aktywnych zawodowo, które ze względu na tryb wykonywanej pracy muszą ćwiczyć, aby wypracować i zachować prawidłową sylwetkę oraz dłużej cieszyć się nienagannym zdrowiem, a także dla zawodowych sportowców, aby mogli osiągać maksimum swoich możliwości z zachowaniem bezpieczeństwa własnego zdrowia.

Ponadto oferujemy zabiegi z zakresu fizykoterapii takie jak: krioterapia miejscowa i ogólnoustrojowa, terapia falą uderzeniową, laseroterapia wysokoenergetyczna (HILT), głęboka stymulacja elektromagnetyczna, magnetoterapia, elektroterapia, sonoterapia czy drenaż pneumatyczny.

Centrum Rehabilitacji Eskulap

Doświadczeni specjaliści fizjoterapii Szpitala Eskulap, pomogą Państwu odzyskać sprawność i radość z codziennego życia. Wysoce wykwalifikowany i doświadczony personel zapewnia troskliwą opiekę dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjenta. W naszym centrum znajdziecie Państwo bardzo dobre warunki do przeprowadzenia masażu, terapii manualnej oraz szeroko rozumianej rehabilitacji ruchowej.

Call Now Button
T
Centrum Rehabilitacji Eskulap