Body&Mind

Nasze Centrum ma w swojej ofercie wybór zajęć z nurtu Body&Mind, których celem jest homeostaza pomiędzy zdrowiem fizycznym i psychicznym. Jak sama nazwa wskazuje, BODY&MIND, czyli ciało i umysł, to zajęcia, w których priorytetem jest człowiek, jako funkcjonalna całość. Zajęcia oferowane są dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy stopień zaawansowania.

Na naszych klientów czeka odpowiednio wyposażona sala treningowa, w której każdy może czuć się swobodnie i bezpiecznie.

Wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów i psychologów przeprowadza zajęcia z wykorzystaniem metod tj: PILATES, BODYART, ZOGA MOVEMENT, YOGA, MOBILITY, ANATOMY TRAINS IN MOTION, BEBO (trening mięśni dna miednicy) czy MEDICAL TRAINING.

 

Pracujemy nad ŚWIADOMOŚCIĄ CIAŁA po to aby:

  • nauczyć prawidłowej postawy,
  • poprawić elastyczność mięśni, powięzi oraz więzadeł,
  • nauczyć prawidłowego oddechu,
  • uruchomić zapomniane obszary ciała,
  • pokazać naszemu ciału jak się zrelaksować, o czym często zapominamy w dzisiejszym świecie,
  • odzyskać siłę, stabilizację i równowagę.

 

Czym zatem wyróżnimy się?

Bezapelacyjnie naszym atutem są małe grupy (max 5 osób), w związku z tym instruktor ma kontakt z każdym z uczestników oraz ma możliwość ich oceny i modyfikacji ćwiczeń do konkretnych potrzeb każdej z osób. Dążymy do tworzenia stałej społeczności oraz dbania o rozwój i postępy naszych klientów, którzy mają stać się świadomymi, zadowolonymi z siebie, aktywnymi ludźmi.

Za cel stawiamy sobie edukację każdej osoby, która wybrała nasze zajęcia Body&Mind, dlatego nasi pacjenci wychodzą nie tylko z lepszą kondycją, zdrowiem, w świetnym nastroju, ale też bardziej świadomi funkcjonowania naszego ciała i występujących w nim zależności.

body&mind
Call Now Button
T
Centrum Rehabilitacji Eskulap