Platforma statyczno-dynamiczna do rehabilitacji funkcjonalnej Huber 360

Skuteczny trening nerwowo-mięśniowy.

W codziennej pracy z pacjentami wykorzystujemy różne metody. Jednym z popularniejszych sposobów przywracania sprawności oraz radzenia sobie z różnego typu dolegliwościami jest ruch dostosowany do możliwości pacjenta. Zaplecze naszego centrum rehabilitacji zostało wyposażone w sprzęt, przy użyciu którego wspieramy osoby z problemami zdrowotnymi w powrocie do formy. Właśnie temu służy m.in. nasza platforma statyczno-dynamiczna do rehabilitacji funkcjonalnej Huber 360.

Ćwiczenia pod okiem fizjoterapeuty wykonywane przy użyciu urządzenia z ruchomą platformą mogą prowadzić do zwiększenia wydolności, poprawy postawy oraz kondycji u pacjentów. Wskazaniami do zajęć przy użyciu platformy statyczno-dynamicznej do rehabilitacji funkcjonalnej Huber 360 są objęte osoby, które doświadczyły skręceń, złamań czy uszkodzeń więzadeł. Zabiegi na urządzeniu rekomendowane są także pacjentom po wszczepieniu endoprotezy oraz tym, którzy zmagają się z problemami z kręgosłupem. Urządzenie do ćwiczeń pozwala na bieżąco monitorować postępy pacjentów.