Fizjoterapia estetyczna

Exilis ultra 360

Exilis ultra 360 to jest nieinwazyjny zabieg fizjoterapia estetyczna. Dzięki działaniu fali radiowej oraz ultradźwiękowej zapewnia ogrzewanie wolumetryczne niszczy stare włókna kolagenu, elastyny i inicjuje proces formowania nowego kolagenu oraz redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej i poprawia gęstość i elastyczność skóry. Exilis ultra 360 jest idealny dla tych, kto pragnie osiągnąć trwały efekt napiętej i gładkiej skóry w sposób nieinwazyjny.

Exilis ultra 360

Mantis Mantis MR

Mantis Mantis MR to innowacyjny system mający zastosowanie w redukcji cellulitu, zmniejszeniu/profilaktyki obrzęków oraz likwidacji blizn i zmarszczek. Technologia Mantis oddziałuje na tkanki poprzez mechaniczne zassanie pulsacyjnym lub ciągłym pod ciśnieniem do komory głowicy, jednocześnie ten proces wzbogaca się oddziaływaniem pulsacyjnego pola magnetycznego.

Rezultatem serii zabiegów Mantisem MR jest: redukcja i profilaktyka obrzęków, cellulitu, ujędrnienie obwisłej skóry, zmniejszenie rozstępów.

Przy zastosowaniu małej głowicy, podczas zabiegu na twarzy uzyskuje się efekt przeciwstarzeniowy, poprawa owalu twarzy oraz spłycenie zmarszczek.

W celu polepszenia efektów i zwiększenia wpływu technologii Mantis stosowany jest krem magno-katalityczny, główne składniki aktywne którego zostały przygotowane w unikalnej zjonizowanej formie.

Mantis Mantis MR

Zabiegi pielęgnacyjne kosmetykami Medik8

Profesjonalna linia kosmetyków Medik8 to specjalistyczne kuracje gabinetowe opracowane z myślą o odmłodzeniu skóry, zniwelowaniu napięć oraz zapewnieniu intensywnego relaksu. 

Filozofia marki to klinicznie potwierdzony protokół zabiegowy CSA co oznacza stosowanie witaminy C rano, ochrony przeciwsłonecznej w ciągu dnia oraz witaminy A na noc. 

W kosmetykach Medic8 stosowane są wyłącznie biokompatybilne, klinicznie sprawdzone, bezpieczne dla skóry substancje czynne w 100% wolne od parabenów. 

Zabiegi dobierane są indywidualnie w zależności od stanu skóry oraz potrzeb pacjenta. Niezależnie od dobranej kuracji, możemy zapewnić, że zakochasz się w jej rezultatach! ♥

W naszej ofercie wyróżniamy:

Zabieg Platinum Facial

Luksusowy zabieg dedykowany dla cery dojrzałej z widocznymi zmarszczkami
i utraconym konturem twarzy. Dzięki wykończeniu zabiegu przy użyciu platynowej maski Age Defying Mask, intensywnie wygładzamy, liftingujemy i sprawiamy, że skóra odzyskuje naturalny blask.

 

Glowing Facial

Pielęgnacyjny zabieg rozświetlający z witaminą C, ukierunkowany na walkę z nierównomierną pigmentacją i kolorytem skóry. Zabieg dedykowany dla cery dojrzałej, ale i młodej niedotlenionej, z tendencją do tworzenia przebarwień i teleangiektazji.

 

Deep Hydration Facial

Kojąco-regenerujący zabieg na twarz. Dedykowany skórze matowej, suchej i podrażnionej. Subtelne złuszczanie i bogate składniki aktywne uzupełniają się, tak aby odpowiednio odżywić skórę oraz wspomóc prawidłowe działanie płaszcza hydrolipidowego skóry.

 

Zabieg pielęgnacyjny kosmetykami medik8 w połączeniu z zabiegiem na twarz Exilis ultra 360 ma kompleksowe działanie, które zapobiega starzeniu skóry i poprawia jej ogólny stan. Wykonywane również masaże kubido czy zoga face integration zwiększają przepuszczalność tkanek, co pozwala składnikom aktywnym i witaminom na głębszą penetrację. Szeroki asortyment kosmetyków daje nam możliwość indywidualnie dopasować rodzaj pielęgnacji do potrzeb skóry pacjentki.

Zabiegi kosmetykami Medik8
Call Now Button
T
Centrum Rehabilitacji Eskulap