Nasza misja

Pragniemy aby nasze Centrum było dla naszych pacjentów instytucją godną zaufania. Powierzając nam swoje zdrowie, pragniemy aby pacjent uwierzył, że proces leczenia jest właściwy i realizowany na najwyższym poziomie. Aby tego dokonać zawsze postępujemy zgodnie ze sztuką lekarską, sprawdzonymi uznanymi w świecie procedurami oraz wyznawanymi przez nas wartościami.”

Jasno i przejrzyście tłumaczymy naszym pacjentom proces, przez który muszą przejść aby osiągnąć pożądany skutek. Wierzymy, że wzajemny dialog pozwala nie tylko trafnie diagnozować problemy, ale również wspólnie motywować obie strony. Nie używamy zawiłych sformułowań – pragniemy aby każdy pacjent dobrze zrozumiał co mu dolega i jak można mu pomóc.

Szanujemy prawa pacjenta – szczególnie prawo do własnych przekonań, opinii, wyrażania potrzeb, oczekiwań, obaw. Mając na względzie satysfakcję z przebiegu procesu terapeutycznego oraz rezultatów, słuchamy potrzeb i dostosowujemy do nich terapię.

Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaką obarcza nas społeczeństwo – jesteśmy w pełni świadomi, że powierzanie nam własnego zdrowia to wielkie wyzwanie, w związku z czym nieustannie dbamy o to aby nasza kadra była jak najlepiej przeszkolona. Gwarantujemy, że zabiegi w naszym Centrum wykonywane są zgodnie z najwyższym poziomem aktualnej światowej wiedzy.

Nasze Centrum, to miejsce, gdzie dołożymy wszelkich starań, aby uwolnić Państwa od bolesnych dolegliwości.

Call Now Button
T
Centrum Rehabilitacji Eskulap